FAQ    |    Mapa strony    |    Kontakt    |    Strefa klienta    |    Zarejestruj się
Strona główna > Branże > Analitycy finansowi

Branże

Analitycy finansowi

 Bitbank – dedykowana oferta dla analityków finansowych

 

 

BitBank to proste i automatyczne narzędzie do archiwizacji arkuszy kalkulacyjnych (Excel) i innych danych, w jednej z najbezpieczniejszych serwerowni w Polsce Beyond.

 

BitBank to inteligentne wersjonowanie pozwalające na cofnięcie się do wybranego okresu w przeszłości. Możliwość szybkiego odzyskiwania danych w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, dodatkowo zwiększa komfort pracy.    

 

BitBank to wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym algorytmom szyfrującym, które uniemożliwiają niepowołany dostęp do danych Państwa klientów.

 

 

Zobacz co ma Ci do zaoferowania BitBank

 

 

            Excel – niezbędne narzędzie


Profesjonalizm, w oczach kontrahenta, jest kluczowym kryterium przy nawiązywaniu współpracy. Świadomość konieczności zabezpieczenia danych, staje się niezbędnym elementem pracy. W przypadku utraty danych z  komputera, który jest podstawowym narzędziem pracy, praktycznie tracimy wszystkie dotychczasowe osiągnięcia i efekty współpracy. Niestety z wagi informacji zawartych na komputerze często zdajemy sobie sprawę, dopiero w momencie utraty jego zawartości. Dzięki usłudze BitBank można szybko i wygodnie zabezpieczyć arkusze Excela i inne bazy danych.

 


 

          BitBank dane bezpieczne jak w banku


Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Z tego względu już na komputerze użytkownika dane są szyfrowane przed wysłaniem. Odbywa się to za pośrednictwem algorytmu AES o mocy 128 lub 256 bitów. Rząd Stanów Zjednoczonych uznał algorytm AES jako odpowiedni do szyfrowania informacji tajnych i ściśle tajnych. Klucz, który jest niezbędny do odszyfrowania danych posiada jedynie użytkownik, w ten sposób eliminowane jest ryzyko wglądu w treść przez niepowołane osoby. Połączenie użytkownika z serwerownią odbywa się szyfrowanym połączeniem SSL, co daje ten sam poziom bezpieczeństwa co bankowość internetowa. Aplikacja uzyskała zaświadczenie, od profesjonalnej firmy, zajmującej się ochroną i bezpieczeństwem danych. W trakcie korzystania z usługi BitBank, nie dochodzi do przetwarzania danych użytkownika przez usługodawcę.  Dane zapisywane są  w Beyond Data Center w Poznaniu, z której usług korzystają m. in. Volkswagen i Allegro. Serwerownia ta posiada szereg zabezpieczeń, zarówno energetycznych jak i dostępowych.

 

 

           BitBank, wehikuł  czasu


Częste zmiany na rynku wymuszają stałe uaktualnianie gromadzonych informacji.  W przypadku błędnego wprowadzenia danych skutki mogą być katastrofalne. Dzięki zastosowaniu w aplikacji BitBank, funkcji wersjonowania możliwe jest zapisywanie dowolnej ilości kolejnych wersji archiwizowanych plików. Dzięki temu można się w każdej chwili cofnąć w swojej pracy i prześledzić jej przebieg w poszukiwaniu błędu.

 

 

       BitBank, dane zawsze pod ręką


Dzięki możliwością programu BitBank, dostęp do zarchiwizowanych danych możliwy  jest z dowolnego miejsca na świecie  z dostępem do Internetu.  Zbackupowane  dane można przywrócić zarówno poprzez aplikację jak też przez przeglądarkę www. Częste podróże , wyjazdy do klienta, praca w domu - wszystko to wiąże się z koniecznością transportu narzędzia pracy jakim jest komputer.  Warto zdać sobie sprawę, ile zagrożeń może się z tym wiązać - kradzieże, uszkodzenia mechaniczne, zalanie. Charakterystyka pracy analityka , wyklucza możliwość jego sprawnego działania bez dostępu do danych. Z BitBankiem – dostęp do danych jest zagwarantowany.

 

 

 

 

Chcesz poznać wyjątkowe warunki oferty dla analityków finansowych ?

Napisz do nas, a któryś z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.

 Aktualności

Zobacz także

Kup teraz

list więcej

Piszą o nas

list więcej

Strefa ekspercka

list więcej

1 minuta dla bezpieczeństwa Twoich danych

1. Zarejestruj się


Wypróbuj

5 GB konto Trial

przez 4 tygodnie


Blog

W związku z rosnącym poziomem informatyzacji, również w księgowości warto przyjrzeć się wybranym aspektom prawnym, regulującym postępowanie z dokumentacją...
O programie
Wypróbuj darmowe konto
Blog eksperta