FAQ    |    Mapa strony    |    Kontakt    |    Strefa klienta    |    Zarejestruj się
Strona główna > Branże > Biura projektowe i architektoniczne

Branże

Biura projektowe i architektoniczne

 Bitbank – dedykowana oferta dla biur projektowych i architektonicznych 

 

BitBank to proste i automatyczne narzędzie do archiwizacji arkuszy projektów i innych danych, w jednej z najbezpieczniejszych serwerowni w Polsce Beyond.

 

BitBank to inteligentne wersjonowanie pozwalające na cofnięcie się do wybranego okresu w przeszłości. Możliwość szybkiego odzyskiwania danych w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, dodatkowo zwiększa komfort pracy.    

 

BitBank to najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym algorytmom szyfrującym, które uniemożliwiają niepowołany dostęp do danych Państwa klientów.

 

 

Zobacz co ma Ci do zaoferowania BitBank

 

 

            Niezależnie od formatu danych


Dzięki aplikacji BitBank, możliwe jest archiwizowanie wszystkich danych, których utrata wiązałaby się z niemożnością zachowania ciągłości w pracy. Niezależnie od ich formatu, mogą to być zarówno projekty w CAD jak dokumenty tekstowe, PDF, czy poczta z Outlooka. Co więcej dostęp do zarchiwizowanych danych możliwy jest z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Dane można pobrać zarówno poprzez aplikację, jak również poprzez zwykłą przeglądarkę internetową. Dostęp do danych jest zatem zagwarantowany.

 


 

          BitBank dane bezpieczne jak w banku


Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Z tego względu już na komputerze użytkownika dane są szyfrowane przed wysłaniem. Odbywa się to za pośrednictwem algorytmu AES o mocy 128 lub 256 bitów. Rząd Stanów Zjednoczonych uznał algorytm AES jako odpowiedni do szyfrowania informacji tajnych i ściśle tajnych. Klucz, który jest niezbędny do odszyfrowania danych posiada jedynie użytkownik, w ten sposób eliminowane jest ryzyko wglądu w treść przez niepowołane osoby. Połączenie użytkownika z serwerownią odbywa się szyfrowanym połączeniem SSL, co daje ten sam poziom bezpieczeństwa co bankowość internetowa. Aplikacja uzyskała zaświadczenie, od profesjonalnej firmy, zajmującej się ochroną i bezpieczeństwem danych. W trakcie korzystania z usługi BitBank, nie dochodzi do przetwarzania danych użytkownika przez usługodawcę.  Dane zapisywane są  w Beyond Data Center w Poznaniu, z której usług korzystają m. in. Volkswagen i Allegro. Serwerownia ta posiada szereg zabezpieczeń, zarówno energetycznych jak i dostępowych.

 

 

          Nie bagatelizuj znaczenia danych


Niezależnie od tego, czy w biurze wykonywane są tylko projekty, czy prowadzona jest również obsługa inwestycji, zawsze praca opiera się o wytwarzane dane. Bez których przedsiębiorstwo nie może funkcjonować, z czym trudno się nie zgodzić. Praca na komputerze wiąże się jednak z wieloma zagrożeniami, z których często nie zdajemy sobie sprawy lub je bagatelizujemy. Do czasu, aż przydarzy się jakieś nieszczęście i dane znikną. Taka awaria może okazać się katastrofalna.

 

 

       BitBank, dostosowany do potrzeb


Usługa backupu BitBank, oferuje duży wybór kont. Nie ma zatem problemu z dostosowaniem rozwiązania do potrzeb klienta, dodatkowo możliwość łączenia kont daje możliwość niemal nieograniczonych konfiguracji. Z tego względu rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w jednoosobowych firmach, jak i w dużych biurach projektowych i architektonicznych. Jeśli dołączymy do tego możliwość backupowania serwerów, otrzymujemy kompleksowe rozwiązanie dla małych i dużych. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie.

 

 

 

 

Chcesz poznać wyjątkowe warunki oferty dla biur projektowych i architektonicznych ?

Napisz do nas, a któryś z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.Aktualności

Zobacz także

Zasada działania

list więcej

Kup teraz

list więcej

Piszą o nas

list więcej

1 minuta dla bezpieczeństwa Twoich danych

1. Zarejestruj się


Wypróbuj

5 GB konto Trial

przez 4 tygodnie


Blog

W związku z rosnącym poziomem informatyzacji, również w księgowości warto przyjrzeć się wybranym aspektom prawnym, regulującym postępowanie z dokumentacją...
O programie
Wypróbuj darmowe konto
Blog eksperta