FAQ    |    Mapa strony    |    Kontakt    |    Strefa klienta    |    Zarejestruj się
Strona główna > Branże > Biura rachunkowe

Branże

Biura rachunkowe

 

BitBank – dedykowana oferta dla biur rachunkowych

 

 

BitBank to proste i automatyczne narzędzie do archiwizacji danych finansowych i księgowych w jednej z najbezpieczniejszych serwerowni w Polsce Beyond.

 

BitBank to wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki zaawansowanym algorytmom szyfrującym, które uniemożliwiają niepowołany dostęp do danych Państwa klientów.      

 

BitBank to możliwość szybkiego odzyskiwania danych w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Inteligentne wersjonowanie pozwala na cofnięcie się do wybranego okresu w przeszłości.

 

 

Zobacz co ma Ci do zaoferowania BitBank

 

 

BitBank, a ustawa o rachunkowości


Zgodnie z przyjętą dnia 29 września 1994 roku ustawą o rachunkowości:

„Przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych przy użyciu komputera ochrona danych powinna polegać na stosowaniu odpornych na zagrożenia nośników danych, na doborze stosownych środków ochrony, na  tworzeniu rezerwowych kopii.”    

Ustawa o rachunkowości słusznie wskazuje na konieczność właściwego przechowywania danych. Dbałość o przechowywane dane powinna być jedną z kwestii priorytetowych w działaniu biura rachunkowego.  Są one bowiem jednym z najcenniejszych zasobów firmy. Ich utrata niesie ze sobą katastrofalne skutki. Konieczność wprowadzania od nowa utraconych danych, w celu wydrukowania ksiąg.
Aplikacja BitBank uzyskała pozytywną opinię Ministerstwa Finansów jako rozwiązanie do archiwizowania danych księgowych. Dodatkowo dystrybutor aplikacji uzyskał zaświadczenie od profesjonalnej firmy, zajmującej się bezpieczeństwem i ochroną danych. Potwierdza ono, że w trakcie użytkowania aplikacji, nie dochodzi do przetwarzania danych użytkownika przez usługodawcę.

 


    Wsparcie dla programów księgowych


BitBank archiwizuje wszelkie możliwe pliki, dlatego doskonale nadaje się do archiwizowania baz danych programów księgowych takich jak Symfonia, Wapro, Płatnik, Optima, RAKS itp. Stanowi to niezastąpione zabezpieczenie danych gromadzonych na stanowisku pracy oraz serwerach.
 

 

           BitBank, wehikuł  czasu


Częste zmiany na rynku wymuszają stałe uaktualnianie gromadzonych informacji.  W przypadku błędnego wprowadzenia danych skutki mogą być katastrofalne. Dzięki zastosowaniu w aplikacji BitBank, funkcji wersjonowania możliwe jest zapisywanie dowolnej ilości kolejnych wersji archiwizowanych plików. Dzięki temu można się w każdej chwili cofnąć w swojej pracy i prześledzić jej przebieg w poszukiwaniu błędu. 

 

             Gdzie przechowywane są Twoje kopie bezpieczeństwa ?


Usługa jest realizowana w najnowocześniejszej w kraju serwerowni - Data Center Beyond w Poznaniu.  Data Center Beyond w Poznaniu gwarantuje nam pełne bezpieczeństwo łączy oraz bezpieczeństwo energetyczne. 

Uwaga! Do serwerowni nie mają wstępu żadne osoby nieuprawnione, Beyond wyposażony jest w kompleksowy system zabezpieczeń, a wszystkie pomieszczenia podlegają ciągłemu monitoringowi.

Chcesz poznać wyjątkowe warunki oferty dla Biur Rachunkowych ?

Napisz do nas, a któryś z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.Aktualności

Zobacz także

Kup teraz

list więcej

Piszą o nas

list więcej

Zalety programu

list więcej

1 minuta dla bezpieczeństwa Twoich danych

1. Zarejestruj się


Wypróbuj darmowe

konto:

Już teraz możesz się cieszyć

własną kopią bezpieczeństwa


Blog

W związku z rosnącym poziomem informatyzacji, również w księgowości warto przyjrzeć się wybranym aspektom prawnym, regulującym postępowanie z dokumentacją...
O programie
Wypróbuj darmowe konto
Blog eksperta