FAQ    |    Mapa strony    |    Kontakt    |    Strefa klienta    |    Zarejestruj się
Strona główna > Branże > Reklama i marketing

Branże

Reklama i marketing

Bitbank – dedykowana oferta dla biur reklamy i marketingu

BitBank to proste i automatyczne narzędzie do archiwizacji danych niezależnie od ich formatu, w jednej z najbezpieczniejszych serwerowni w Polsce Beyond.

 


BitBank to inteligentne wersjonowanie pozwalające na cofnięcie się do wybranego okresu w przeszłości. Możliwość szybkiego odzyskiwania danych w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, dodatkowo zwiększa komfort pracy.  

 

BitBank to wysoki poziom bezpieczeństwa  za bardzo przystępną cenę -  45 GB za 25 pln miesięcznie z możliwością zabezpieczenia do 3 komputerów.

 

Zobacz co ma Ci do zaoferowania BitBank

 

 

            Praca na komputerze, to niebezpieczeństwo utraty danych


Projekty tworzone dla wymagających klientów, nie mogą zniknąć. Jednak wystarczy, że coś się stanie z komputerem, na którym były tworzone i sytuacja nabiera nieprzyjemnego obrotu. Kluczowe pytanie jakie należy postawić w tym miejscu – czy została wykonana kopia zapasowa ?
Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba już pamiętać o jej wykonywaniu. Wystarczy skorzystać z usługi BitBank, a dane będą archiwizowane jak często będziemy chcieli. Dzięki czemu, efekty pracy będą bezpieczne, tak samo, jak umowy z kontrahentami. W razie awarii systemu nie trzeba będzie wykonywać całego projektu od nowa, co pozwoli zawsze dotrzymać terminu. 

 

                              

         BitBank, dane bezpieczne jak w banku


Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Z tego względu już na komputerze użytkownika dane są szyfrowane przed wysłaniem. Odbywa się to za pośrednictwem algorytmu AES o mocy 128 lub 256 bitów. Rząd Stanów Zjednoczonych uznał algorytm AES jako odpowiedni do szyfrowania informacji tajnych i ściśle tajnych. Klucz, który jest niezbędny do odszyfrowania danych posiada jedynie użytkownik, w ten sposób eliminowane jest ryzyko wglądu w treść przez niepowołane osoby. Połączenie użytkownika z serwerownią odbywa się szyfrowanym połączeniem SSL, co daje ten sam poziom bezpieczeństwa co bankowość internetowa.  Dane zapisywane są  w Beyond Data Center w Poznaniu, z której usług korzystają m. in. Volkswagen i Allegro. Serwerownia ta posiada szereg zabezpieczeń, zarówno energetycznych, jak i dostępowych.

 

 

           Jeden program – wszystkie dane


Aplikacja BitBank pozwala na archiwizowanie danych w dowolnym formacie. Zatem, nie ma przeciwwskazań, aby oprócz plików graficznych, zabezpieczyć inne cenne dane. Zdjęcia, faktury, dokumenty firmowe, wszystko to, co przechowujemy na komputerze i czego nie chcielibyśmy utracić. Dodatkowo dostęp do zarchiwizowanych danych możliwy jest z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

 

 

          BitBank, dostosowany do potrzeb


Nasz zespół doradców, pomoże w dobraniu odpowiedniego konta dla indywidualnych potrzeb. BitBank, oferuje szereg możliwości w wyborze wielkości i liczby kont. Niezależnie od tego, czy zabezpieczyć trzeba jeden komputer, czy jest ich więcej, szeroka gama kont pozwoli na dobór optymalnego rozwiązania. Jeżeli w biurze wykorzystywany jest centralny serwer, dla BitBanku nie stanowi to problemu. W naszej ofercie znajdują się również konta serwerowe, które doskonale poradzą sobie z zadaniem archiwizowania danych.

 

Chcesz poznać wyjątkowe warunki oferty dla biur reklamy i marketingu ?

Napisz do nas, a któryś z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.

 Aktualności

Zobacz także

Piszą o nas

list więcej

Kup teraz

list więcej

Zalety programu

list więcej

1 minuta dla bezpieczeństwa Twoich danych

1. Zarejestruj się


Wypróbuj darmowe

konto:

Już teraz możesz się cieszyć

własną kopią bezpieczeństwa


Blog

W związku z rosnącym poziomem informatyzacji, również w księgowości warto przyjrzeć się wybranym aspektom prawnym, regulującym postępowanie z dokumentacją...
O programie
Wypróbuj darmowe konto
Blog eksperta