FAQ    |    Mapa strony    |    Kontakt    |    Strefa klienta    |    Zarejestruj się
Strona główna > Branże > Rzeczoznawcy

Branże

Rzeczoznawcy

Bitbank – dedykowana oferta dla rzeczoznawców 

BitBank to proste i automatyczne narzędzie do archiwizacji danych niezależnie od ich formatu, w jednej z najbezpieczniejszych serwerowni w Polsce Beyond.

 


BitBank to inteligentne wersjonowanie pozwalające na cofnięcie się do wybranego okresu w przeszłości. Możliwość szybkiego odzyskiwania danych w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, dodatkowo zwiększa komfort pracy.  

 

BitBank to wysoki poziom bezpieczeństwa  za bardzo przystępną cenę -  45 GB za 25 pln miesięcznie z możliwością zabezpieczenia do 3 komputerów.

 

Zobacz co ma Ci do zaoferowania BitBank

 

 

            Dane łatwo stracić…


Do najczęstszych przyczyn utraty danych zalicza się tak trywialne sytuację, jak przypadkowe skasowanie danych, czy po prostu uszkodzenie komputera. Powszechne stosowanie laptopów, powoduje jeszcze większe zagrożenia dla wytwarzanych danych: zalanie, upadek lub kradzież mogą skutecznie pozbawić efektów pracy. Usługa BitBank pozwala na ustawienie backupu z dowolną częstotliwością, co pozwala na optymalne dostosowanie do potrzeb. To użytkownik decyduje jak często chce zabezpieczać efekty swojej pracy. Co prawda istnieją firmy trudniące się odzyskiwaniem danych, jednak są to usługi drogie i nie zawsze w pełni skuteczne.

 

                              

           BitBank, dostosowany do potrzeb


Nasz zespół doradców, pomoże w dobraniu odpowiedniego konta dla indywidualnych potrzeb. BitBank, oferuje szereg możliwości w wyborze wielkości i liczby kont. Niezależnie od tego, czy chodzi o jednoosobowe biuro rzeczoznawcy, w którym dane znajdują się na jednym komputerze, czy jest to duże Biuro rzeczoznawców zatrudniające większą ilość pracowników. Jeżeli w biurze wykorzystywany jest centralny serwer, dla BitBanku, nie stanowi to problemu. W naszej ofercie znajdują się również konta serwerowe, które doskonale poradzą sobie z zadaniem archiwizowania danych.

 

 

          BitBank, dane bezpieczne jak w banku


Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Z tego względu już na komputerze użytkownika dane są szyfrowane przed wysłaniem. Odbywa się to za pośrednictwem algorytmu AES o mocy 128 lub 256 bitów. Rząd Stanów Zjednoczonych uznał algorytm AES jako odpowiedni do szyfrowania informacji tajnych i ściśle tajnych. Klucz, który jest niezbędny do odszyfrowania danych posiada jedynie użytkownik, w ten sposób eliminowane jest ryzyko wglądu w treść przez niepowołane osoby. Połączenie użytkownika z serwerownią odbywa się szyfrowanym połączeniem SSL, co daje ten sam poziom bezpieczeństwa co bankowość internetowa. Aplikacja uzyskała zaświadczenie, od profesjonalnej firmy, zajmującej się ochroną i bezpieczeństwem danych. W trakcie korzystania z usługi BitBank, nie dochodzi do przetwarzania danych użytkownika przez usługodawcę. Dane zapisywane są  w Beyond Data Center w Poznaniu, z której usług korzystają m. in. Volkswagen i Allegro. Serwerownia ta posiada szereg zabezpieczeń, zarówno energetycznych, jak i dostępowych.

 

 

           Niezależnie od formatu danych


Aplikacja BitBank pozwala na archiwizowanie danych w dowolnym formacie. Zdjęcia, faktury, dokumenty firmowe, wszystko to, co przechowujemy na komputerze i czego nie chcielibyśmy utracić, może wreszcie być zabezpieczone na najwyższym poziomie i w niskiej cenie. 

 

 

 

Chcesz poznać wyjątkowe warunki oferty dla rzeczoznawców ?

Napisz do nas, a któryś z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.

 Aktualności

Zobacz także

Piszą o nas

list więcej

Kup teraz

list więcej

Poznaj BitBank

list więcej

1 minuta dla bezpieczeństwa Twoich danych

1. Zarejestruj się


Wypróbuj

5 GB konto Trial

przez 4 tygodnie


Blog

W związku z rosnącym poziomem informatyzacji, również w księgowości warto przyjrzeć się wybranym aspektom prawnym, regulującym postępowanie z dokumentacją...
O programie
Wypróbuj darmowe konto
Blog eksperta