FAQ    |    Mapa strony    |    Kontakt    |    Strefa klienta    |    Zarejestruj się
Strona główna > Branże

Branże

więcej
Biura rachunkowe
Biura rachunkowe są najbardziej świadomą grupą zawodową w kontekście zabezpieczania danych, a przede wszystkim ich znaczenia. Niemniej cały czas spora grupa, bądź nie wykonuje archiwizacji, bądź robi to w sposób niewystarczający. Praca na programach księgowych wiąże się z zagrożeniem utraty danych klientów, w takim przypadku niezbędne jest ponowne przepisanie ich do systemu, co wymaga sporych nakładów czasu i pieniędzy.
więcej
Analitycy finansowi
Częste przemieszczanie się od klienta do klienta, niesie ze sobą wiele zagrożeń, szczególnie dla podstawowego narzędzia pracy jakim jest laptop, a dokładniej - dla danych, które się na nim znajdują. Utrata rozbudowanych baz danych, na których pracują analitycy, wiąże się z utratą efektów pracy. BitBank może skutecznie uchronić przed takim scenariuszem, co więcej pozwala na wgląd w aktualne wersje dokumentów tworzonych przez współpracowników i podwładnych, usprawniając pracę grupową.
więcej
Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń, często nie zatrudniają wielu pracowników. Stąd nie czyni się dużych nakładów na infrastrukturę sieciową. Rozwiązanie jakim jest usługa BitBank, pozwala na osiągnięcie poziomu bezpieczeństwa danych – takiego jak w wielkiej korporacji, przy nieporównywalnie mniejszych nakładach. Nie trzeba się już martwić o tłumaczenia, nad którymi spędziło się wiele godzin.
więcej
Biura projektowe i architektoniczne
Dane można utracić bardzo łatwo, odzyskać niekoniecznie. Z tego względu warto zabezpieczyć efekty swojej pracy przez stworzenie bezpiecznego archiwum projektów. Szczególnie w biurze projektowym, dane są niezbędne do zachowania ciągłości pracy. Utrata niemal ukończonego projektu może przysporzyć niepotrzebnych problemów.
więcej
Rzeczoznawcy
Do najczęstszych przyczyn utraty danych zalicza się tak trywialne sytuację, jak przypadkowe skasowanie danych, czy po prostu uszkodzenie komputera. Powszechne stosowanie laptopów, powoduje jeszcze większe zagrożenia dla wytwarzanych danych: zalanie, upadek lub kradzież mogą skutecznie pozbawić efektów pracy.
więcej
Ochrona środowiska
Operaty, pozwolenia zintegrowane, dokumentacja tworzona na komputerze, która stanowi istotę pracy w branży ochrony środowiska, może ulec bezpowrotnej utracie w przypadku awarii systemu. Wbrew pozorom, sytuacji, które mogą do tego doprowadzić jest mnóstwo. Od przypadkowego usunięcia danych, przez uszkodzenia mechaniczne i programowe, do ataku wirusa. Skutek dla wszystkich tych wydarzeń jest jeden – utrata efektów pracy. A terminy gonią…
więcej
Reklama i marketing
Projekty tworzone dla wymagających klientów, nie mogą zniknąć. Jednak wystarczy, że coś się stanie z komputerem, na którym były tworzone i sytuacja nabiera nieprzyjemnego obrotu. Kluczowe pytanie jakie należy postawić w tym miejscu – czy została wykonana kopia zapasowa? Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba już pamiętać o jej wykonywaniu. Wystarczy skorzystać z usługi BitBank, a dane będą archiwizowane jak często będziemy chcieli.
więcej
Geodeci
Niezależnie od tego w jakim formacie klient zażyczy sobie dokumentację, aplikacja BitBank może ją zarchiwizować. Nie warto czekać na awarię komputera, aby przekonać się jak ważne i potrzebne jest regularne wykonywanie backupu. Zdjęcia, mapy, dokumenty firmowe, faktury wszystko to, co przechowujemy na komputerze i czego nie chcielibyśmy utracić, może wreszcie być zabezpieczone na najwyższym poziomie i w niskiej cenie.
więcej
Handel międzynarodowy
Utrata danych może sparaliżować pracę na wiele dni. W przypadku takiego zdarzenia w czasie przygotowywania materiałów do dużego przetargu, poniesione straty mogą być ogromne. Warto zatem mieć na uwadze fakt, że w bardzo łatwy sposób można zabezpieczyć się przed takim scenariuszem. Wzorem wielu zachodnich firm i coraz większej ilości przedsiębiorstw krajowych, zastosować rozwiązanie backupu online.

< >

Zobacz także

Kup teraz

list więcej

Piszą o nas

list więcej

Zalety programu

list więcej

1 minuta dla bezpieczeństwa Twoich danych

1. Zarejestruj się


Wypróbuj

5 GB konto Trial

przez 4 tygodnie


Blog

W związku z rosnącym poziomem informatyzacji, również w księgowości warto przyjrzeć się wybranym aspektom prawnym, regulującym postępowanie z dokumentacją...
O programie
Wypróbuj darmowe konto
Blog eksperta