FAQ    |    Mapa strony    |    Kontakt    |    Strefa klienta    |    Zarejestruj się
Strona główna > Branże > Biura tłumaczeń

Branże

Biura tłumaczeń

Bitbank – dedykowana oferta dla biur tłumaczeń

 

BitBank to proste i automatyczne narzędzie do archiwizacji plików tekstowych i innych danych, w jednej z najbezpieczniejszych serwerowni w Polsce Beyond. 


BitBank to inteligentne wersjonowanie pozwalające na cofnięcie się do wybranego okresu w przeszłości. Możliwość szybkiego odzyskiwania danych w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, dodatkowo zwiększa komfort pracy.   

 

BitBank to wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki zaawansowanym algorytmom szyfrującym, które uniemożliwiają niepowołany dostęp do danych Państwa klientów.

 

Zobacz co ma Ci do zaoferowania BitBank

 

 

             Zagrożeń nie brakuje…


Do najczęstszych przyczyn utraty danych zalicza się tak trywialne sytuację, jak przypadkowe skasowanie danych, czy po prostu uszkodzenie komputera. W związku z coraz częstszym stosowaniem komputerów przenośnych lista zagrożeń jeszcze się wydłuża: zalanie, upadek lub kradzież mogą skutecznie pozbawić efektów pracy. Usługa BitBank pozwala na ustawienie backupu z dowolną częstotliwością może, to być zarówno raz na miesiąc, jak i co 5 minut np. w godzinach pracy. To użytkownik decyduje jak często chce zabezpieczać efekty swojej pracy. Co prawda istnieją firmy trudniące się odzyskiwaniem danych, jednak są to usługi drogie i nie zawsze w pełni skuteczne.  Utrata tekstu nad, którym spędziło się wiele godzin to nic przyjemnego. Tym bardziej jeśli goni nas termin.

 


          BitBank, dane bezpieczne jak w banku


Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Z tego względu już na komputerze użytkownika dane są szyfrowane przed wysłaniem. Odbywa się to za pośrednictwem algorytmu AES o mocy 128 lub 256 bitów. Rząd Stanów Zjednoczonych uznał algorytm AES jako odpowiedni do szyfrowania informacji tajnych i ściśle tajnych. Klucz, który jest niezbędny do odszyfrowania danych posiada jedynie użytkownik, w ten sposób eliminowane jest ryzyko wglądu w treść przez niepowołane osoby. Połączenie użytkownika z serwerownią odbywa się szyfrowanym połączeniem SSL, co daje ten sam poziom bezpieczeństwa co bankowość internetowa. Aplikacja uzyskała zaświadczenie, od profesjonalnej firmy, zajmującej się ochroną i bezpieczeństwem danych. W trakcie korzystania z usługi BitBank, nie dochodzi do przetwarzania danych użytkownika przez usługodawcę.  Dane zapisywane są  w Beyond Data Center w Poznaniu, z której usług korzystają m. in. Volkswagen i Allegro. Serwerownia ta posiada szereg zabezpieczeń, zarówno energetycznych, jak i dostępowych.

 

          Tłumaczenia i nie tylko


Aplikacja BitBank pozwala na archiwizowanie danych w dowolnym formacie. Zatem, nie ma przeciwwskazań, aby oprócz tłumaczeń, zabezpieczyć inne cenne dane. Zdjęcia, faktury, dokumenty firmowe, wszystko to, co przechowujemy na komputerze i czego nie chcielibyśmy utracić. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych często wiąże się z pisaniem różnego rodzaju prac, które również warto zabezpieczyć w trakcie ich tworzenia. 

 

           BitBank, dostosowany do potrzeb


Nasz zespół doradców, pomoże w dobraniu odpowiedniego konta dla indywidualnych potrzeb. BitBank, oferuje szereg możliwości w wyborze wielkości i liczby kont. Niezależnie od tego, czy chodzi o jednoosobowe biuro tłumaczeń, w którym dane znajdują się na jednym komputerze, czy jest to duże Biuro zatrudniające większą ilość pracowników. Jeżeli w biurze wykorzystywany jest centralny serwer, dla BitBanku nie stanowi to problemu. W naszej ofercie znajdują się również konta serwerowe, które doskonale poradzą sobie z zadaniem archiwizowania danych.

 

 

Chcesz poznać wyjątkowe warunki oferty dla biur tłumaczeń ?

Napisz do nas, a któryś z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.

 Aktualności

Zobacz także

Kup teraz

list więcej

Zalety programu

list więcej

Piszą o nas

list więcej

1 minuta dla bezpieczeństwa Twoich danych

1. Zarejestruj się


Wypróbuj

5 GB konto Trial

przez 4 tygodnie


Blog

W związku z rosnącym poziomem informatyzacji, również w księgowości warto przyjrzeć się wybranym aspektom prawnym, regulującym postępowanie z dokumentacją...
O programie
Wypróbuj darmowe konto
Blog eksperta