FAQ    |    Mapa strony    |    Kontakt    |    Strefa klienta    |    Zarejestruj się
Strona główna > Branże > Handel międzynarodowy

Branże

Handel międzynarodowy

Bitbank – dedykowana oferta dla firm handlowych

BitBank to proste i automatyczne narzędzie do archiwizacji danych niezależnie od ich formatu, w jednej z najbezpieczniejszych serwerowni w Polsce Beyond. 

 

BitBank możliwość szybkiego odzyskiwania danych w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, co dodatkowo zwiększa komfort pracy.

 

BitBank to wysoki poziom bezpieczeństwa  za bardzo przystępną cenę -  45 GB za 25 pln miesięcznie z możliwością zabezpieczenia do 3 komputerów.

 

 

Zobacz co ma Ci do zaoferowania BitBank

 

  Nie ryzykuj utraty wiarygodności w oczach kontrachentów


Utrata danych może sparaliżować pracę na wiele dni. W przypadku takiego zdarzenia w czasie przygotowywania materiałów do dużego przetargu, poniesione straty mogą być ogromne. Warto zatem mieć na uwadze fakt, że w bardzo łatwy sposób można zabezpieczyć się przed takim scenariuszem. Wzorem wielu zachodnich firm i coraz większej ilości przedsiębiorstw krajowych, zastosować rozwiązanie backupu online. Podstawowe zalety tego rozwiązania to:

- pełna automatyzacja,

- wysoki poziom bezpieczeństwa,

- brak konieczności inwestowania w infrastrukturę sprzętową,

- niska cena.                                 

 

 

   Nie lekceważ zagrożenia 

 

Utrata danych może wiązać się z utratą wiarygodności w oczach kontrahentów. Wbrew pozorom takie wypadki się zdarzają i to dużo częściej niż by się zdawało.  Do najczęstszych przyczyn utraty danych zalicza się tak trywialne sytuację, jak przypadkowe skasowanie danych, czy po prostu uszkodzenie komputera.  Usługa BitBank pozwala na ustawienie backupu z dowolną częstotliwością, co pozwala na optymalne dostosowanie do potrzeb. To użytkownik decyduje jak często chce zabezpieczać efekty swojej pracy. Co prawda istnieją firmy trudniące się odzyskiwaniem danych, jednak są to usługi drogie i nie zawsze w pełni skuteczne. 

 


         BitBank, dostosowany do potrzeb


Nasz zespół doradców, pomoże w dobraniu odpowiedniego konta dla indywidualnych potrzeb. BitBank, oferuje szereg możliwości w wyborze wielkości i liczby kont. Niezależnie od tego, czy chodzi o jednoosobową  działalność, w której  dane znajdują się na jednym komputerze, czy jest to duża firma zatrudniająca większą ilość pracowników. Jeżeli w biurze wykorzystywany jest centralny serwer, dla BitBanku, nie stanowi to problemu. W naszej ofercie znajdują się również konta serwerowe, które doskonale poradzą sobie z zadaniem archiwizowania danych.
 

 

       BitBank dane bezpieczne jak w banku


Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Z tego względu już na komputerze użytkownika dane są szyfrowane przed wysłaniem. Odbywa się to za pośrednictwem algorytmu AES o mocy 128 lub 256 bitów. Rząd Stanów Zjednoczonych uznał algorytm AES, jako odpowiedni do szyfrowania informacji tajnych i ściśle tajnych. Klucz, który jest niezbędny do odszyfrowania danych posiada jedynie użytkownik, w ten sposób eliminowane jest ryzyko wglądu w treść przez niepowołane osoby. Połączenie użytkownika z serwerownią odbywa się szyfrowanym połączeniem SSL, co daje ten sam poziom bezpieczeństwa ,co bankowość internetowa. Aplikacja uzyskała zaświadczenie, od profesjonalnej firmy, zajmującej się ochroną i bezpieczeństwem danych. W trakcie korzystania z usługi BitBank, nie dochodzi do przetwarzania danych użytkownika przez usługodawcęDane zapisywane są  w Beyond Data Center w Poznaniu , z której usług korzystają m. in. Volkswagen i Allegro. 
      
                                                 

Chcesz poznać wyjątkowe warunki oferty dla firm handlowych ?

Napisz do nas, a któryś z zaszych konsultantów skontaktuje się z TobąAktualności

Zobacz także

Zalety programu

list więcej

Piszą o nas

list więcej

Kup teraz

list więcej

1 minuta dla bezpieczeństwa Twoich danych

1. Zarejestruj się


Wypróbuj

5 GB konto Trial

przez 4 tygodnie


Blog

W związku z rosnącym poziomem informatyzacji, również w księgowości warto przyjrzeć się wybranym aspektom prawnym, regulującym postępowanie z dokumentacją...
O programie
Wypróbuj darmowe konto
Blog eksperta