FAQ    |    Mapa strony    |    Kontakt    |    Strefa klienta    |    Zarejestruj się

Korzyści

BitBank to:

Obniżenie kosztów

BitBank – automatyczny system backupu online - pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, nie wymagając przy tym Twojej uwagi. Nie musisz już kopiować swoich danych na drogie i awaryjne taśmy, czy gromadzić segregatory dokumentów. Wystarczy tylko zainicjować proces, a cały backup odbędzie się samodzielnie.

Jeśli chcesz skorzystać z BitBanku nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania lub sprzętu komputerowego. Aplikacja jest w pełni wirtualna i potrzebuje jedynie dostępu do Internetu.

 

Spokój umysłu

BitBank to w pełni zautomatyzowany program do odzyskiwania i archiwizacji danych. Zabezpiecza pliki tak często, jak tylko zechcesz i będzie na bieżąco informował Cię o postępach w tworzeniu kopii zapasowych.

 

 

Bezpieczeństwo na każdym kroku

Twoje dane są przesyłane i przechowywane z największą dbałością o bezpieczeństwo. Podlegają szyfrowaniu i kompresji już na Twoim komputerze, by następnie zostać wysłane na serwer poprzez chronione połączenia SSL. W serwerowni przechowywane są w sterylnych warunkach, z użyciem najbardziej zaawansowanych technicznie środków bezpieczeństwa. Na potwierdzenie powyższych zabezpieczeń, uzyskaliśmy zaświadczenie profesjonalnej firmy, specjalizującej się w zagadnieniach ochrony i bezpieczeństwa informacji.

 

 

Codzienna archiwizacja danych

Kluczowe dane dla rozwoju Twojej firmy, takie jak dokumenty MS Exchange czy MS SQL Server, mogą być backupowane codziennie, nawet podczas pracy.

 

 

 

Nieograniczony dostęp do plików

Dane umieszczone na serwerze możesz odzyskać z dowolnego miejsca na świecie. Potrzebujesz do tego jedynie komputera podłączonego do Internetu z zainstalowanym oprogramowaniem BitBank lub zwykłą przeglądarką internetową.

 

 

 

Kilka wersji kopii zapasowych

Możesz archiwizować poszczególne etapy swojej pracy, przesyłając na serwer wiele wersji tego samego pliku. Dzięki temu masz możliwość „cofnięcia się w czasie” o dni, a nawet o tygodnie pracy.

 

 

Prostota obsługi

Przywracanie danych jest równie łatwe jak wykonywanie backupu. BitBank zachowuje strukturę folderów Twoich danych, dzięki czemu odzyskane pliki mają identyczną postać jak oryginał. Przywracanie sprowadza się tylko do wskazania interesujących Cię plików i zainicjowania operacji. Nad resztą procesu czuwać będzie BitBank.

 

 

 

 

 

 

 1 minuta dla bezpieczeństwa Twoich danych

1. Zarejestruj się


Wypróbuj

5 GB konto Trial

przez 4 tygodnie


Blog

W związku z rosnącym poziomem informatyzacji, również w księgowości warto przyjrzeć się wybranym aspektom prawnym, regulującym postępowanie z dokumentacją...
O programie
Wypróbuj darmowe konto
Blog eksperta