FAQ    |    Mapa strony    |    Kontakt    |    Strefa klienta    |    Zarejestruj się
Strona główna > O programie > Referencje

Referencje

 

 

 

"Internetowa archiwizacja danych to gwarancja, że żadna, nawet najpoważniejsza awaria, nie spowoduje przerwy w realizacji naszych społecznie potrzebnych celów. Postawiliśmy na BitBank i był to strzał w dziesiątkę – czujemy się bezpiecznie”.


Jerzy Owsiak

Działalność charytatywna


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fundacja charytatywna, której głównym celem jest działalność w zakresie ochrony zdrowia. Skupiamy się na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci. Organizujemy również akcje na rzecz profilaktyki i promocji zdrowego stylu życia.
Cel ten realizujemy głównie poprzez zbiórki z corocznych Finałów WOŚP. Dzięki nim zaopatrujemy szpitale z całej Polski w nowoczesny sprzęt, a także realizujemy ogólnopolskie programy medyczne i edukacyjne.


Bezpieczeństwo


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy działa w poczuciu społecznej odpowiedzialności. Utrata danych byłaby katastrofą nie tylko dla nas, ale dla wszystkich, którym chcemy pomóc. Nie możemy pozwolić sobie na ryzyko utraty danych. Bezpieczeństwo to dla Nas podstawa. BitBank, posiada zaświadczenie od profesjonalnej firmy, działającej w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji.


Problem


Nasza fundacja posiada zaawansowany technologicznie serwer, na którym gromadzimy kluczowe dane. Ich utrata oznaczałby dla nas katastrofalne skutki. Zdecydowaliśmy się na BitBank także ze względu na jego łatwość w obsłudze oraz automatyzm działania. Dzięki temu każdy z naszych pracowników, którzy w większości nie są informatykami, może samodzielnie przywracać pliki w razie ich utraty. 

 

Rozwiązanie: BitBank

BitBank spełnił w 100 procentach wymierzone przez nas cele. Gromadzi on  kluczowe dla Fundacji informacje, zabezpiecza utratę i ułatwia przywracanie plików. Dowiódł tego pierwszy miesiąc współpracy, podczas którego utraciliśmy istotne dane w skutek przypadkowego błędu użytkownika. BitBank w krótkim czasie odzyskał kluczowe dokumenty. Backup online, to rozwizwiązanie, które możemy polecić.
Dzięki BitBankowi zyskaliśmy więc:
* Poczucie pełnego bezpieczeństwa
* Pełną automatykę działania
* Dostęp do danych 24/7

 1 minuta dla bezpieczeństwa Twoich danych

1. Zarejestruj się


Wypróbuj

5 GB konto Trial

przez 4 tygodnie


Blog

W związku z rosnącym poziomem informatyzacji, również w księgowości warto przyjrzeć się wybranym aspektom prawnym, regulującym postępowanie z dokumentacją...
O programie
Wypróbuj darmowe konto
Blog eksperta