FAQ    |    Mapa strony    |    Kontakt    |    Strefa klienta    |    Zarejestruj się
Strona główna > O programie > Zalety programu

BitBank o sobie


Pomogę w każdej sytuacji


Atak wirusa, awaria komputera, kradzież laptopa? Spokojnie. Utrata danych już Ci nie grozi. BitBank w każdej chwili umożliwi odzyskanie dokumentów, plików i zdjęć. Wszystkie ważne dla Ciebie pliki są objęte elektroniczną archiwizacją, a więc odzyskasz je z każdego miejsca na świecie. Wystarczy tylko dostęp do internetu!


Ze mną Twoje dane są bezpieczne


BitBank to internetowy opiekun Twoich danych. Jest to jedyny program na rynku, który posiada dwa hasła broniące dostępu do Twoich plików: standardowe oraz specjalne - szyfrujące. O bezpieczeństwo dokumentów dba uznany algorytm szyfrujący AES. To unikatowe rozwiązanie chroni dokumenty przed jakąkolwiek zewnętrzną ingerencją. Z backup 'em online BitBank, możesz spać spokojnie.


Nie przeszkadzam


BitBank działa na zasadzie "uruchom i zapomnij". Archiwizuje dane automatycznie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, nie przeszkadzając w bieżącej pracy. Dzięki temu zawsze masz gwarancję, że wszystkie dane na Twoim komputerze są na bieżąco archiwizowane.


Jestem jedyny w swoim rodzaju


BitBank to milowy krok w dziedzinie ochrony danych osobistych, pozwalający tworzyć kopie zapasowe i przywracać dane za pomocą internetu. Dzięki niewielkiemu programowi możesz archiwizować swoje dokumenty z dowolnego komputera, przesyłając je na profesjonalny serwer backupów. Nie musisz uzbrajać się więc w płyty CD, DVD czy pen drive’y. Zdjęcia z wakacji, ważne dokumenty firmowe – w każdej chwili wszystko ściągniesz za pomocą online'owego BitBanku.


Możesz mi zaufać


Twoje dane przechowywane są w najnowocześniejszych serwerowniach w Polsce, jaką jest m. in. Data Center Beyond w Poznaniu. Dostęp do zarchiwizowanych tam plików mają jedynie twórcy backupu. Poufność gwarantowana! Sam sprawdź, zaświadczenie, jakie otrzmaliśmy od profesjonalistów


Cenię sobie precyzję


BitBank zachowuje strukturę folderów przeniesionych z Twojego komputera, co sprawia, że przywracane dane mają identyczną postać jak oryginał. Zachowujesz więc porządek w dokumentach i nawet, gdy korzystasz z innego komputera, czujesz się, jakbyś pracował na swoim.


Nie wymagam wiele


BitBank nie wymaga inwestycji sprzętowych czy dodatkowego oprogramowania. Aplikacja jest w pełni wirtualna i potrzebuje jedynie dostępu do internetu. Ponadto działa w pełni kompatybilnie z większością popularnych systemów operacyjnych – Windows, Linux i Mac.
 

 

 

 

 1 minuta dla bezpieczeństwa Twoich danych

1. Zarejestruj się


Wypróbuj darmowe

konto:

Już teraz możesz się cieszyć

własną kopią bezpieczeństwa


Blog

W związku z rosnącym poziomem informatyzacji, również w księgowości warto przyjrzeć się wybranym aspektom prawnym, regulującym postępowanie z dokumentacją...
O programie
Wypróbuj darmowe konto
Blog eksperta